logo_tartakfelinow_male

Tartak Felinów

98-320 Osjaków
Felinów 13

____________________________
tel: +48 (43) 843 75 50

fax: +48 (43) 843 75 54
____________________________

email: biuro@tartakfelinow.pl
www.tartakfelinow.pl

Logistyka
____________________________________________

Jednym z najważniejszych aspektów doskonałej współpracy miedzy tartakiem a jego klientami jest kwestia transportu gotowych produktów i surowców. Na co dzień staramy się zmaksymalizować korzyści naszych klientów, dlatego dajemy Ci możliwość zamówienia towaru wraz z jego transportem.

Jesteśmy gotowi zaproponować Ci konkurencyjne warunki dostawy dzięki własnej flocie transportowej. Nowe, regularnie serwisowane, wyposażone w specjalistyczny osprzęt ciężarówki dostarczą zamówione produkty na teren całego kraju, a także do niektórych krajów Europy. Wszystko po to, byś mógł skupić się na rozwoju biznesu i nowych inwestycjach.

Wykorzystując zakupione przez nas kontenery oraz pojazdy możemy przewozić między innymi:

Drewno dłużycowe

Gotowe elementy

Sypka biomasa (zrębki, trociny, kora)

images
krawedziaki
caldaie_a_legna_e_pellet

W naszej flocie posiadamy między innymi:

man_czerwony_tartakfelinow
man_niebieski_tartakfelinow
dsc00518

Codzienną pracę opieramy o funkcjonujący w naszej firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, gwarantujący najwyższą jakość obsługi oraz wysoki poziom partnerstwa w biznesie.

Zadzwoń lub napisz do nas i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!

stopka_mail

TARTAK FELINÓW, CERTYFIKAT FSC®, RZETELNA FIRMA, CERTYFIKAT INNOWACYJNA I RZETELNA FIRMA

ZAKŁAD TARTACZNY RYSZARD KEMPA („Tartak Felinów") jest wiodącym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w kompleksowym przerobie drewna tartacznego. W ofercie znajduje się aktualnie: więźba dachowa, konstrukcje budowlane, stolarka podłogowa, podbitka, pellet, brykiet, palety jednorazowe, półfabrykaty do programu ogrodowego oraz tradycyjna tarcica świeża i suszona w pełnej gamie wymiarowej. Firma wykonuje również elementy „pod wymiar". Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. 

Zakład Tartaczny Ryszard Kempa, Felinów 12, 98-320 Osjaków, łódzkie, jednoosobowa własność prywatna, data rozpoczęcia działalności: 1991, NIP: 832-000-10-92, Regon: 730015887