logo_tartakfelinow_male

Tartak Felinów

98-320 Osjaków
Felinów 13

____________________________
tel: +48 (43) 843 75 50

fax: +48 (43) 843 75 54
____________________________

email: biuro@tartakfelinow.pl
www.tartakfelinow.pl

O firmie
____________________________________________

„Tradycja, jasne zasady, wysoka jakość, dbałość o zadowolenie klienta. Choć powinny być to standardy, w naszym zakładzie z jeszcze większą starannością przywiązujemy wagę do tych wartości.” 

Ryszard Kempa, właściciel Tartaku Felinów 

Wyznacznikiem wartości zakładu tartacznego w Felinowie od zawsze byli w pełni zadowoleni klienci. W ciągu około 25 lat działalności to właśnie Wy, drodzy klienci i partnerzy biznesowi, świadczyliście o sile naszego zakładu. Dlatego właśnie tutaj chcielibyśmy podziękować Wam za współpracę – bez Was nie stalibyśmy się jednym z największych tartaków w centrum Polski.

Ponieważ staramy się zapewnić najlepsze warunki każdemu z naszych klientów, dążymy do zmaksymalizowania korzyści naszych klientów. Naszym celem jest najwyższa jakość surowców oraz obsługi przy korzystnych cenach i terminach realizacji. Wyznaczone założenia osiągamy dzięki:

PARKOWI MASZYNOWEMU
Najnowocześniejsze i wyselekcjonowane urządzenia, sprzęt transportowy oraz obróbki drewna sprawiają, że produkty oferowane przez nas wyróżniają się wysoką jakością, a także doskonałym przygotowaniem do dalszego użytkowania. Precyzyjnie wycięte, solidnie zespolone czy skrupulatnie zdobione – dokładnie takie, jak oczekujesz.

SYSTEMOM ZARZĄDZANIA
Na straży najwyższej jakości obsługi naszych klientów stoi norma ISO 9001:2001, której uzyskanie stało się naszym priorytetem już wiele lat temu. Dzięki potwierdzonej certyfikatem zgodności z tym Systemem Zarządzania Jakością masz pewność, że współpraca będzie przebiegać na europejskim poziomie.

WYKWALIFIKOWANEMU ZESPOŁOWI
Bez wsparcia zespołu wykwalifikowanych pracowników żadna maszyna, system ani sprzęt nie zapewnią przedsiębiorstwu sukcesu. Dzięki grupie specjalistów zatrudnionych w Tartaku Felinów jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się tartaków w Polsce.

Ponadto dysponujemy własnym zapleczem transportowym, co znacznie skraca Twój czas oczekiwania na gotowy towar. Skontaktuj się z nami już dziś, a Twoje zamówienie zrealizujemy szybciej niż myślisz.

stopka_mail

TARTAK FELINÓW, CERTYFIKAT FSC®, RZETELNA FIRMA, CERTYFIKAT INNOWACYJNA I RZETELNA FIRMA

ZAKŁAD TARTACZNY RYSZARD KEMPA („Tartak Felinów") jest wiodącym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w kompleksowym przerobie drewna tartacznego. W ofercie znajduje się aktualnie: więźba dachowa, konstrukcje budowlane, stolarka podłogowa, podbitka, pellet, brykiet, palety jednorazowe, półfabrykaty do programu ogrodowego oraz tradycyjna tarcica świeża i suszona w pełnej gamie wymiarowej. Firma wykonuje również elementy „pod wymiar". Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. 

Zakład Tartaczny Ryszard Kempa, Felinów 12, 98-320 Osjaków, łódzkie, jednoosobowa własność prywatna, data rozpoczęcia działalności: 1991, NIP: 832-000-10-92, Regon: 730015887